Zpět do sekce O nás

Spolupráce se školami

Spolupracujeme s výzamnými českými univerzitami:Školy

Dlouhodobě pomáháme při rozvoji studentů na katedrách, které se věnují výuce personalistiky a vzdělávání dospělých. Snažíme se přinášet pohled z praxe a tak doplňovat čistě akademický přístup. Na druhou stranu je pro nás kontakt s univerzitním prostředím velmi přínosný. Setkáváme se s neotřelými nápady, inovačními projekty a velkou energií studentů, která nás posunuje vpřed.

Diplomové a bakalářské práce

Vedeme či oponujeme diplomové a bakalářské práce. Témata jsou k dispozici na jednotlivých katedrách nebo si studenti mohou přinést vlastní námět, pokud alespoň trochu souvisí s naším zaměřením. Vždy se snažíme, aby bylo možné práci zpracovávat u skutečného klienta nebo s reálnými daty. Věříme totiž, že tak lze napsat kvalitní práci a dosáhnout skvělých výsledků.
Zatím všichni studenti obhájili práci za 1 🙂

Odborné přednášky

V rámci několika předmětů poskytujeme odborné přednášky. Témata jsou různá – od informačních systémů v Talent managementu přes personální audit v praxi až po metriky v HR. A aby to nebylo jen o povídání, připravujeme pro studenty i týmové úkoly, které zpracovávají na cvičeních. Jejich závěrečné prezentace nás často překvapí svojí profesionální kvalitou a leckdy někoho oslovíme i s nabídkou stáže.

Zapůjčení technologií

Výuka založená jen na výkladu může být málo efektivní a někdy i nuda. Proto je dobré si některé věci vyzkoušet. Studenti například řeší úlohy v rámci HR analytiky – návratnost určitého projektu, korelace mezi různými ukazateli v HR, neotřelá vizualizace výsledků nebo třeba identifikace rizikových zaměstnanců.

Stáže v Talterra

Každý rok spolupracujeme s několika stážisty, kteří se u nás rozhodně nenudí a nevaří jen kávu v kanceláři. Nabízíme možnost se něco užitečného naučit, mít vlastní odpovědnost za svěřené úkoly a zároveň se pohybovat v bezpečeném prostředí s mentorem.

Toužíte to u nás zkusit? Ozvěte seChcete vědět víc? Jsem Jan Pavelka a rád zodpovím vaše otázky.

jan.pavelka@talterra.cz +420 602 834 625
Jak jsou semnou klienti spokojení?

Kam pokračovat dál? Například kdo je Talterra, nebo nás kontaktujte.