Zpět na všechny akce

Data ve vzdělávání

Vzdělávání je často klíčovou přísadou pro zajištění konkurenční výhody v dnešní ekonomice. Proto do něj často investujeme nemalé peníze i…

Datum akce: 21. 01. 2020
restaurace Špejle, Jindřišská 16, Praha 1 - www.spejle.eu

Kapacita: 25

Vzdělávání je často klíčovou přísadou pro zajištění konkurenční výhody v dnešní ekonomice. Proto do něj často investujeme nemalé peníze i množství času s vidinou, že se nám to v nově nabytých schopnostech našich lidí zase vrátí. Jak ale zjistíme, že skutečně přináší očekávané výsledky? Dokážeme úspěšnost vzdělávání vyčíslit a doložit tak, že se vyplatí? Podle čeho rozeznat, který program byl dobrý a který méně? Lednová HR snídaně vám pomůže na tyto otázky odpovědět.

 

Podíváme se na rozdílné přístupy k měření a co nám mohou dát. Kromě starého známého Kirkpatricka se necháme inspirovat i dalšími užitečnými koncepty. Společně se zamyslíme nad tím, kde děláme ve vzdělávání a jeho měření nejčastěji chyby, a proč pak nefunguje tak, jak bychom si to představovali.

 

Jako obvykle se můžete těšit na případovou studii, chybět nebudou ani ukázky dashboardu.

A opět pro vás chystáme kvíz/slovní úlohu ve formě grafů a dat!

Ukázka dashboardu

Akce se bude konat jako obvykle v restauraci Špejle na Jindřišské, a to od 9:30 do 11:30. Přicházet a dát si něco dobrého k snědku můžete už od 9 hodin. Vstup je pro registrované zdarma.

 

Těšíme se na viděnou!

Podívejte se, jak vypadají naše akce. 

Registrovat se na akci


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více

Chcete vědět víc? Jsem Veronika Kynclová a ráda zodpovím vaše otázky.

veronika.kynclova@talterra.cz +420 732 106 662
Jak jsou semnou klienti spokojení?

Kam pokračovat dál? Například kdo je Talterra, pořádáme akce nebo kontakt.